Kalendář akcí, vyhledávání

Program nalezl 14 záznamů odpovídajících dotazu "Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C."
Zpět  
pá  8. 6. 200119:00 Turnov, Hrubý Rohozec - Barokní koncert
Státní zámek Hrubý Rohozec
Provedené skladby:
1. Benedetto Marcello – Sonáta č. 6 G dur pro violoncello a B.C.
2. Antonio Vivaldi – Sonáta F dur č. 2 pro violoncello a B.C., RV 4
3. Valentin Rathgeber – Aria Pastorella
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Johann Sebastian Bach/Robert Schumann – III. suita C dur BWV 1009 pro violoncello s klavírním doprovodem Roberta Schumanna  


Jan Škrdlík – violoncello (1,2,4,5)
Martin Jakubíček – cembalo (1–5)

so  9. 6. 200115:45 Hejnice - Koncert varhanní a duchovní hudby
Chrám Navštívení Panny Marie
Provedené skladby:
1. Benedetto Marcello – Sonáta č. 6 G dur pro violoncello a B.C.
2. Valentin Rathgeber – Aria Pastorella
3. Carl Friedrich Abel – Sonáta e moll pro violoncello a B.C., WKO 146
4. Vietorisův kodex: Suita
5. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
6. Robert Schumann – Dětské Scény, Op. 15/7, „Snění“
7. Johann Sebastian Bach/Robert Schumann – III. suita C dur BWV 1009 pro violoncello s klavírním doprovodem Roberta Schumanna  


Jan Škrdlík – violoncello (1,3,5–7)
Martin Jakubíček – cembalo (1–7)

ne  10. 6. 200116:30 Mnichovo Hradiště - Barokní koncert
Kaple svaté Anny
Provedené skladby:
1. Benedetto Marcello – Sonáta č. 6 G dur pro violoncello a B.C.
2. Antonio Vivaldi – Sonáta F dur č. 2 pro violoncello a B.C., RV 4
3. Valentin Rathgeber – Aria Pastorella
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Johann Sebastian Bach/Robert Schumann – III. suita C dur BWV 1009 pro violoncello s klavírním doprovodem Roberta Schumanna  


Jan Škrdlík – violoncello (1,2,4,5)
Martin Jakubíček – cembalo (1–5)

ne  10. 6. 200120:00 Opočno - Barokní koncert
Mariánský kostelík
Provedené skladby:
1. Benedetto Marcello – Sonáta č. 6 G dur pro violoncello a B.C.
2. Antonio Vivaldi – Sonáta F dur č. 2 pro violoncello a B.C., RV 4
3. Valentin Rathgeber – Aria Pastorella
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Johann Sebastian Bach/Robert Schumann – III. suita C dur BWV 1009 pro violoncello s klavírním doprovodem Roberta Schumanna  


Jan Škrdlík – violoncello (1,2,4,5)
Martin Jakubíček – cembalo (1–5)

ne  24. 11. 200215:30 Voorschoten, Holandsko - NEDĚLNÍ HUDBA VE VOORSCHOTENU
Serie Barok en Klassiek

Oud Woelwijck
Provedené skladby:
1. Antonio Vivaldi – Triová sonáta in C
2. Joseph Bodin de Boismortier – Triová sonáta pro housle, violoncello a B.C. č. 3 D dur, Op. 37/3
3. Heinrich Ignaz Biber – Sonata representativa
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Vojtěch Jírovec – Sonáta F dur
6. Joseph Haydn – Klavírní trio G dur č. 39, Hob. XV:25


České barokní trio
Antonín Rous – housle (1–3,5,6)
Jan Škrdlík – violoncello (1–6)
Martin Jakubíček – cembalo (1–6)

út  26. 11. 200220:00 Apeldoorn, Holandsko - Komorní koncert
Salón pana P. Karstena, Burgemeester Tutein Noltheniuslaan 14
Provedené skladby:
1. František Benda – Sonáta F dur
2. Wolfgang Amadeus Mozart – Divertimento B dur, KV 254
3. Georg Philipp Telemann – „Polská“ sonáta pro housle, violu a B.C.
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Johann Christoph Friedrich Bach – Trio in G major, HW. VII/5 B 31
6. Georg Philipp Telemann – Sonáta A dur, Scherzi melodichi, č. 1, TWV 42:A4, Lunedi


České barokní trio
Antonín Rous – housle (1–3,5,6)
Jan Škrdlík – violoncello (1–6)
Martin Jakubíček – cembalo (1–6)


Suzan Rous – viola (3,5,6)

st  27. 11. 200220:00 Twello, Holandsko - Komorní koncert

Provedené skladby:
1. Joseph Bodin de Boismortier – Triová sonáta pro housle, violoncello a B.C. č. 3 D dur, Op. 37/3
2. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
3. Joseph Haydn – Klavírní trio G dur č. 39, Hob. XV:25
4. Georg Philipp Telemann – „Polská“ sonáta pro housle, violu a B.C.
5. Johann Christoph Friedrich Bach – Trio G dur, HW. VII/5 B 31
6. Georg Philipp Telemann – Sonáta A dur, Scherzi melodichi, č. 1, TWV 42:A4, Lunedi


České barokní trio
Antonín Rous – housle (1,3–6)
Jan Škrdlík – violoncello (1–6)
Martin Jakubíček – cembalo (1–6)


Suzan Rous – viola (4–6)

čt  28. 11. 200220:00 Zwaag, Holandsko - Komorní koncert
Hervormde kerk te Zwaag
Provedené skladby:
1. Antonio Vivaldi – Triová sonáta in C
2. Alessandro Stradella – Sinfonia
3. Wolfgang Amadeus Mozart – Divertimento B dur, KV 254
4. Joseph Bodin de Boismortier – Triová sonáta pro housle, violoncello a B.C. č. 3 D dur, Op. 37/3
5. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
6. Joseph Haydn – Klavírní trio G dur č. 39, Hob. XV:25


České barokní trio
Antonín Rous – housle (1–4,6)
Jan Škrdlík – violoncello (1–6)
Martin Jakubíček – cembalo (1–6)

so  30. 11. 200220:15 Leersum, Holandsko - Komorní koncert
Sál „De Kappel“, Darthuizerweg 3
Provedené skladby:
1. Antonio Vivaldi – Triová sonáta in C
2. Joseph Bodin de Boismortier – Triová sonáta pro housle, violoncello a B.C. č. 3 D dur, Op. 37/3
3. Wolfgang Amadeus Mozart – Divertimento B dur, KV 254
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Joseph Haydn – Klavírní trio G dur č. 39, Hob. XV:25


České barokní trio
Antonín Rous – housle (1–3,5)
Jan Škrdlík – violoncello (1–5)
Martin Jakubíček – cembalo (1–5)

ne  1. 12. 200200:00 Herkenbosch, Holandsko - Komorní koncert
Kasteel Daelenbroeck
Provedené skladby:
1. Antonio Vivaldi – Triová sonáta in C
2. Joseph Bodin de Boismortier – Triová sonáta pro housle, violoncello a B.C. č. 3 D dur, Op. 37/3
3. Wolfgang Amadeus Mozart – Divertimento B dur, KV 254
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Joseph Haydn – Klavírní trio G dur č. 39, Hob. XV:25


České barokní trio
Antonín Rous – housle (1–3,5)
Jan Škrdlík – violoncello (1–5)
Martin Jakubíček – cembalo (1–5)

po  10. 2. 200319:30 Nové Město na Moravě - Komorní koncert
Kulturní dům – Gobelínový salonek
Provedené skladby:
1. Benedetto Marcello – Sonáta č. 6 G dur pro violoncello a B.C.
2. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
3. Johann Sebastian Bach – III. suita C dur pro violoncello sólo, BWV 1009, Preludium, Allemande, Courante
4. Joseph Bodin de Boismortier – Sonáta a moll pro violoncello a violu da gamba, op. 14 č. 5
5. Antonio Vivaldi – Sonáta F dur č. 2 pro violoncello a B.C., RV 4


Jan Škrdlík – violoncello (1–5)
Martin Jakubíček – cembalo (1,2,5)
Kateřina Schwarzová – viola da gamba (1–2,4–5)

po  26. 12. 201118:00 Kunín - Štěpánský koncert na zámku v Kuníně
Velký sál zámku Kunín
Provedené skladby:
1. Jean-Philippe Rameau – Gavotta a moll se šesti variacemi pro cembalo sólo
2. Domenico Scarlatti – Sonáta E dur, C dur, D dur
3. Johann Sebastian Bach – Sonáta pro violoncello a obligátní cembalo g moll, BWV
4. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
5. Girolamo Frescobaldi – Quattro Corrente
6. Georg Friedrich Händel – Suita g moll, HWV 432
7. Antonio Vivaldi – Sonáta a moll č. 3 pro violoncello a B.C., RV 43


Kateřina Bílková Mašová – cembalo (1-7)
Jan Škrdlík – violoncello (3-4,7)

čt  17. 8. 201717:00 Miroslav - Závěrečný koncert účastníků hudebních interpretačních kurzů
Krásné tóny nad Miroslaví 2017

Kostel Českobratrské církve evangelické, Husova 44
Provedené skladby:
1. Antonio Vivaldi – Houslová sonáta G dur, RV 23
2. Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C. (arr. pro smyčcový orchestr)
            Jan Škrdlík – sólové violoncello
3. Antonio Vivaldi – Koncert pro dvoje housle, violoncello a smyčce d moll, RV 565
            
Pavel Fajtl a Ondřej Koláčný – sólové housle
            Jan Škrdlík – sólové violoncello

4. Heinrich Ignaz Biber – Battalia
5. Antonio Vivaldi – „Čtvero ročních dob“, Koncert č. 2 g moll, op. 8, RV 315, „Léto“
            
Ondřej Koláčný – sólové housle


Pavel Fajtl – housle (1-5)
Ondřej Koláčný – housle (2-5)
Miroslav Kovář – viola (3-5)
Jan Škrdlík – violoncello (1-5)
Jiří Šícha – kontrabas (3-5)

Komorní orchestr „Krásné tóny nad Miroslaví“ a hosté (2-5)
Vojtěch Tichý – housle
Kristýna Nikrmajerová – housle
Barbora Vacková – housle
Michal Tuček – violoncello

pá  18. 8. 201718:00 Křemešník, Nový Rychnov - Křemešnické léto 2017
Poutní kostel Nejsvětější Trojice Křemešník
Provedené skladby:
Johann Sebastian Bach – Sonáta e moll, BWV 1023
Heinrich Ignaz Franz Biber – Sonata representativa
Antonio Caldara – Sonáta D dur pro violoncello a B.C.
Joseph Haydn – Klavírní trio G dur č. 39, Hob. XV:25
Joseph Haydn – Sedm posledních slov našeho Vykupitele na kříži, Hob. XX (arr. pro klavírní trio)


České barokní trio
Antonín Rous – housle
Jan Škrdlík – violoncello
Martin Jakubíček – cembalo

Kalendář akcí, vyhledávání


8   
(přístupů od 25.10.2021)

DOMOVSKÁ STRÁNKA